Ból głowy i nudności a stosowanie leków na depresję

Witam. Od pół roku leczę się na depresję. Jednak z marnym skutkiem. Od trzech tygodni stosuje apo escitaxin oro. W pierwszym tygodniu stosowania tego leku bardzo dobrze się czułam. Jednak na dzień dzisiejszy mam od kilku dni ból głowy, nudności i brak apetytu. Złe samopoczucie wróciło. Wizytę u psychiatry mam dopiero 16. Co może być przyczyną pogorszenia?

Szanowna Pani, przyczyną pogorszenia są leki, które Pani bierze. Warto wiedzieć, że istnieje życie poza farmakologią. Leki zaleczają objawy, ale nie leczą, nie dotykaja przyczyny cierpienia, za to powodują mnóstwo skutków ubocznych. Jest Pani młoda, szkoda życia na chorowanie. Zachęcam Panią do skorzystania z możliwości jakie daje psychoterapia Metasystemowa w leczeniu depresji. Zachęcam Panią do skorzystania z konsultacji u specjalisty psychoterapeuty. Adresy zaufanych terapeutów, podobnie jak informację na temat samego podejścia, znajdzie Pani na stronie:

www.pocieszka.pl

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza