Ból i depresja po rozwodzie

Ważne pyt. Wydaje mi sie ze prawie były maż nie radzi sobie ze stratą..;) moze potrzebuje wsparcia ze strony fachowców ..) w mieszkaniu u jego mamy w jego pokoju dekoracja jest bardzo dziwna tzn. cały pokój jest w dekoracji dziwnej ciemnej rzeczy męskie kolekcja kiss czarno i wszędzie ściany i sufit oklejone moimi zdjęciami i mojego syna ( aż dreszcze przechodzą...) teraz nie wiem bo nie byłam i nie mam zamiaru ale wg. mnie to dziwne zachowanie.. co o tym sądzić??? choroba , depresja czy strata

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry.

Bardzo możliwe, że Pani mąż w taki właśnie specyficzny sposób przeżywa rozstanie. Możliwe też, że istotnie będzie potrzebował pomocy, jak to Pani napisała, fachowców.
Skoro jednak problem dotyczy "prawie byłego" męża, wydaje się, że niewiele ma Pani do zrobienia w kwestii pomocy. "Radosne" emotikony zawarte w Pani poście mogą świadczyć, że wynika on nie tyle z troski, ile z potrzeby potwierdzenia, że Pani odejście rzeczywiście męża zabolało.

Pozdrawiam.