Ból i kłucie jajników 8 miesięcy po porodzie

Witam, Jestem prawie 8 miesięcy po porodzie i od pewnego czasu czuję ból/kłucie jajników w szczególności lewego. Robiłam ok 3 miesiące temu USG i nic nie wyszło cytologia też ok. Co to może być??

Bez bezposredniego badania, badań dodatkowych laboratoryjnych czy też obrazowych nie odpowiem na takie pytanie. Przyczyn takiego bólu może być wiele i wcale nie musi mieć podłoża związanego z przewodem pokarmowym (np. od kręgosłupa). Trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się ze swoim lekarzem rodzinnym.