Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból i krwotok wewnętrzny po pobiciu

Dzień dobry, zostałem pobity ostatnio w piątek, ból w okolicy brzucha i żeber straszny, do tego był krwotok wewnętrzny, z ust leciała mi krew. Do szpitala zgłosiłem się w dopiero w niedzielę, gdyż ból nie ustępował i był bardzo silny. W szpitalu od razu zrobiono mi tomograf i zostałem umieszczony na intensywnej terapii. 4 dnia pobytu na tym oddziale, zrobiono mi ponownie rezonans, przeniesiono na zwykły oddział. Przez cały czas dostawałem dożylnie antybiotyk i glukozę, każdego wieczoru gorączkowałem nadal i miałem silne bóle w ramionach podczas snu. 7 dnia wypisałem się na własną prośbę, ponieważ już nie gorączkowałem, a bóle mijały. Teraz jestem w domu i ból nadal jest przy oddychaniu czy wstawaniu, w ramionach dużo mniej. Nie wiem czy ona sie goi czy trzeba ją usunąć. Całe zdarzenie miało miejsce za granicą, a ja słabo rozumiem francuski. Proszę o jakieś wskazówki. Bóle brzucha minęły, ale podczas snu po upływie 2 tygodni nadal nie mogę przekręcić się na bok.

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Trudno mi określić co konkretnie teraz Panu jest bez bezpośredniego badania. Nie znam także ostatecznych rozpoznań jakie zostały Panu postawione w szpitalu (np. czy nie było jakiś złamań, stłuczeń, uszkodzenia narządów wewnętrznych). Pana opis przypadku jest chaotyczny i zawiera mało konkretów. Trzeba wiedzieć, że nawet stłuczenie mięśni może dawać dolegliwości bólowe przez 4-6 tygodni. Jeśli Pan prześle przynajmniej opis rozpoznań jakie Pan dostał po leczeniu szpitalnym będę mógł podać więcej szczegółów skąd Pana obecne dolegliwości.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy