Ból i niewielki obrzęk w okolicy kostki a żylaki podudzia

Witam.Od dawna cierpię na żylaki podudzia lewej nogi które poza wyglądem nie przeszkadzały.Jakieś 4m-ce temu zaczęłam odczuwać ból w okolicach kostki i pojawił się niewielki obrzęk. Przez te 4m. czekałam na wizytę u naczyniowca, który tylko wypisał skierowanie na doplera 16paźdz.i potem dopiero znowu z wynikiem zarejestrować się do niego. Może jakiś lekarz na odległość doradzi co mam zrobić gdyż ból jest uciążliwy. Na wizytę u innego naczyn.nie mam szans w tym roku niestety :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Doraźnie może Pani zastosować preparaty diosminy. W przypadku braku możliwości dostania się do specjalisty proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.