Ból i zaczerwienienie po dwóch operacjach przepukliny udowej

mialam juz dwie operacje pszepuklinu udowej ze wstawieniem siatkinadal czuje bul rodzaju klucia I pieczenia a moja rana po 2 operacji jest bardzo czerwona(2 oper.mialam 6.06.2013)

Trudno mi określić co obecnie dzieje się z blizną pooperacyjną i okolicą po przeprowadzonym zabieg plastyki przepukliny bez bezpośredniego badania. Być może objawy związane są z tworzącym się bliznowcem, być może odczynem na wszczepioną siatkę. Trzeba w tej sprawie ponownie skonsultować się z chirurgiem, który po badaniu wyjaśni przyczyny dolegliwości. Być może okaże się konieczne wykonanie badania USG.