Ból kostki a zmiany miażdżycowe

Mam problem z kostka .Raz mnie boli a raz nie raz wiecej a raz mniej .Lekarz rehabilitacji powiedział że to jest są zmiany miażdżycowe .Czy to jest możliwe .Mam 58 lat uprawiam sport amatorsko .Kiedyś grałem w noge siatkówke i teraz gram w tenisa stołowego kilka razy za młodych lat kostka była skrecona .Co mam teraz zrobić .Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Lekarz zapewne miał na myśli zmiany zwyrodnieniowe a nie miażdżycowe. Wskazana jest diagnostyka obrazowa oraz ewentualnie rehabilitacja.