Ból macicy podczas stosunku

mam takie pytanie jestem w 35 tygodniu ciazy od dłuzszego czasu gdy współrzyje z mezem bardzo boli mnie macica nawet dlugi czas o stosunku ? czy to jest normalne czy powinnam przestac współrzyc?
KOBIETA ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ból podczas stosunku po usunięciu macicy

Witam.P.Doktorze.Mialam usun.macice i troche szyjki dolem.kontroa niby ok.juz minelo 3 mies.po operacji i dostalismy zielone swiatlo.Lekarz powiedzial ze to bedzie jak perwszy raz.To jest tragedia nic nie puszcza i sie przebic nie da.mam wrazenie jak bym byla zaszyta i dalej sie nie da.Jestem zalamana bo dla mnie tragedia nie mowiac o mezu.Krzyczalam z bolu namawiajac meza by postaral sie przebic.Boje sie ze jestem zszyta albo nie mam pojecia co innego .Co pan Dok.mysli
KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.

0
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania

Rozumiem niepokój i wagę sytuacji, jednak bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi na Pani pytanie. Często początki powrotu do współżycia po zabiegach ginekologicznych są trudne i wymagają dużo cierpliwości i zrozumienia ze strony partnerów jednak co do szcegółów nie mogę się wypowiedzieć bez badania ginekologicznego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ból podczas stosunku i przodozgięcie macicy

Jestem ze swoim partnerem ok.4 miesiace. W tym czasie uprawialismy seks zaledwie kilka razy. Za kazdym razem przerywalismy stosunek z powodu odczuwalnego u mnie bolu. Badanie ginekologiczne ostatni raz przeprowadzilam w grudniu 2013. Nie wykazaly nieprawidlowosci, poza tym ze mam na jajnikach tzw.pecherzyki Graffa( o czym wiem od dawna jak i do tej pory w zaden sposob nie wplywalo to na moje zycie seksualne),badanie cytologiczne-2 stopien. macica-przodozgieta.Ciezko mnie podniecic.Co robic??
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty