Ból pleców po ćwiczeniach na brzuch

Robię ćwiczenia żeby ulepszyć sobie brzuch. Czasami jest taki wysiłek że podczas tych ćwiczeń boli mnie odcinek lędźwiowy i okolice nerek. Czy mogę być spokojna że nic się nie stanie z nerkami?

Oczekuje Pani tzw zapewnienia - , że Nicmi sie nie stanie - nikt Paniniczego nie zagwarantuje - zwłąszcza bez badania fizykalnego i drogą internetowa
Podczas ćwiczeń brzucha obciąża sięmięsnie biodrowo - lędźwiowe - prawdopodobnie z tąd Pani dolegliwości. Zarazem musiałaby Pani mieć "dużego pecha"w życiu.
Jeżeli jest Pani zaniepokojona swoim stanem zdrowia oraz poprawnoscia wykonywania ćwiczeń zachecam do konsultacji specjalistycznej