Ból po lewej stronie tułowia pod żebrami

Witam, od ponad tygodnia mam straszny ból po lewej stornie pod żebrami. Przy pozycji stojącej nic mnie nie boli natomiast gdy tylko się położę na tym boku ból się nasila, mam także stan podgorączkowy i dreszcze. W szpitalu było robione EKG i prześwietlenie płuc. W wynikach EKG miałam podwyższony odcinek ST, finalnie otrzymałam tylko ketonal i odesłano mnie do domu. Ból niestety pozostał proszę o informację z czym może on być związany. nie biorę żadnych lekow na stałę. Mam 56 lat.

Dzień dobry,

Czy ma Pani również zmniejszoną wydolność fizyczną? Czy uniesienie odcinka ST było tylko w jednym odprowadzeni, czy w kliku. Jak wysokie było uniesienie ST? Czy ból ma związek z posiłkami, czy jest niezależny od nich, czy nasila się po wysiłku? Proszę tego nie bagatelizować, tylko wybrać się do jakiegoś dobrego specjalisty chorób wewnętrznych, który dokładnie Panią zbada, zbierze wywiad i zaleci odpowiednią diagnostykę i leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz