Ból pod łopatką i pachą a zapalenie węzłów chłonnych

Witam Od 7 dni boli mnie pewien punkt pod łopatką i pod pachą po lewej stronie ciała. Ból na początku był porównywalny do zbyt długiego noszenia ciężkiej torby ale w ciągu 2 ostatnich dni znacznie się nasilił oraz objął lewą pierś która bardzo spuchła i bardzo boli. Nie mogę się tam dotknąć że o spaniu na tym boku nie wspomnę. Co może mi dolegać ? Czy to może być zapalenie węzłów chłonnych? Co robić ? Karolina, 18 lat

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Obawiam się że diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe. Proszę zgłosić się do lekarza.