Ból pod żebrem nasilający się podczas skrętów tłowia

Witam, od ponad roku odczuwam ból pod prawym żebrem, jest to coś w rodzaju kolki. Nasila się gdy jestem głodna, przy skrętach na boki, promieniuje też do pleców. mam 23 laat miałam robione kilka razy usg stwierdzono jedynie polip woreczka, wątroba trzustka w normie dodatkowo byłam u gastrologa, twierdzi że wszystko ok miałam też badania krwi, OB, proby wątrobowe, a jednak ciągle odczuwam ból boli mnie jak bym ciągle miała tzw 'zakwasy'.Dodam że od półtora roku mam stojącą prace. proszę o pomoc:(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga ogólnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.