Ból pod żebrem po prawej stronie od 5 dni
od tygodnia boli mnie pod żebrami po prawej strony czuje jakby ktoś mi nóż wbijał miałam robione usg wyszło że mam naczyniaka jamistego na wątrobie 2 cm i pięc mniejszych czy grozi mi operacja jesli odczuwam ból czy można go rozgonić jakimiś tabletkami bardzo się boje

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, być może dolegliwości spowodowane są obecnością naczyniaków w wątrobie. Tabletki nie wyleczą naczyniaków, najlepszą metodą jest ich usunięcie. Pozdrawiam.