Ból pod żebrem po prawej stronie od 5 dni

od tygodnia boli mnie pod żebrami po prawej strony czuje jakby ktoś mi nóż wbijał miałam robione usg wyszło że mam naczyniaka jamistego na wątrobie 2 cm i pięc mniejszych czy grozi mi operacja jesli odczuwam ból czy można go rozgonić jakimiś tabletkami bardzo się boje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, być może dolegliwości spowodowane są obecnością naczyniaków w wątrobie. Tabletki nie wyleczą naczyniaków, najlepszą metodą jest ich usunięcie. Pozdrawiam.