Ból pod żebrem z lewej i prawej strony
Witam. Ostatnio odczuwam ból pod żebrami z lewej i prawej strony (czasem jednocześnie czasem tylko z jednej), nie jest to zależne od pory dnia lub czynności. W listopadzie trafiłem do szpitala z powodu smolistych stolców jednak nie znaleziono krwawienia (zostało wykazane tylko ogniskowe zapalenie opuszki dwunastnicy i niedokrwistość). aktualne wyniki krwi w normie, usg niczego nie wykazało, badania na helicobacter ujemne. Czym mogą być spowodowane te bóle?Podczas pobytu w szpitalu nic nie bolało

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bóle w klatce piersiowej po stronie lewej mogą świadczyć o zawale.