Co powoduje bóle brzucha po lewej stronie brzucha?
Witam.Odczuwam ból brzucha z lewej strony pod żebrami. Początkowo bylo to lekkie mrowienie lecz z czsem zmienił sie w bardzo silny ból. Wykonalem Gastroskopie, USG jamy brzusznej oraz badanie krwi. Lecz nikt niewie co mi dolega. Prosze o pomoc. Rozpoznanie endoskopowe Zapalenie przełyku stopnia A w skali LA niewielka przepuklina wślizgowa rozworu przełykowego. Zapalenie żołądka o miernym nasileniu. Rumieniowe zapalenie opuszki dwunastnicy. Możliwość przebytego owrzodzenia odźwiernika Marek

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wykazano zapalenie przełyku, żołądka i dwunastnicy, może w tym tkwi problem i warto zastosować leczenie np inhibitorami pompy protonowej.
Pozdrawiam