Ból podudzi podczas biegania i marszu

Dzień dobry, podczas biegania lub szybkiego marszu odczuwam ból podudzia który ustępuję po chwili od przerwania wysiłku. Ból ten występuje w przedniej części piszczeli. Czy powinnam martwić się takimi objawami? Czy jest to może zwykły objaw związany z intensywnym wysiłkiem?

Witam Serdecznie
Powstały ból może być wywołany wieloma czynnikami, nie wiem jak często Pani biega po jakim terenie, jaki dystans jest pokonywany oraz w jakich butach Pani trenuje. Jeśli ból jest niepokojący proponuję konsultacje u lekarza ortopedy, który po przeprowadzeniu odpowiedniego wywiadu zdiagnozuje przyczynę bólu.