Ból przy wypróżnianiu i guzki po operacji odbytu

4 dni temu miałam usunięte fałdy brzegu odbytu laserem i podkłucie szypuły guzka krwawniczego. Do momentu wypróżnienia jakieś 36 godz po zabiegu wszystko było ok, teraz z odbytu wystają jakieś 2 napęczniałe guzki, które się powiększają a po wypróżnieniu maleją, ale nadal wystają z odbytu, co to jest i czy tak powinno być. Na dodatek teraz mnie boli i piecze. Nie wiem jak postępować? czy cos dodatkowo z tym robic , smarować? czy samo przemywanie octaniseptem wystarczy? czy te guzki się wchłoną?

Przemywać okolicę zabiegu można Octaniseptem, jak najbardziej.