Ból skroni i pod żuchwą po zaaplikowaniu kropli do oczu

Witam, 2 dni temu byłem u okulisty, pod koniec wizyty zrobił mi badanie dna oka uprzednio zakraplając oczy Tropicamidum. Z oczami wszystko było OK, ostrość wróciła już po 3 godzinach ale kilkadziesiąt sekund po zakropieniu zaczęły mnie boleć skronie i punkt pod żuchwą (nadaljest bardzo tkliwy). Jestem pewny, że to od kropel bo przed wizytą czułem się świetnie. Czy takie porażenie/ból jest przemijające i czy były takie przypadki cz raczej jest to już trwałe uszkodzenie? Dziękuję!

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ból się nadal utrzymuje proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.