Ból węzłów chłonnych

mam pytanie co moze oznaczac bol praktycznie wszystkich wezlow chlonnych czuje jakby moje cialo bylo jednym wielkim sinikiem nie moge sie nigdzie dotknac od 4 dni myslalam ze to przejdzie ale niestety bardzo mnie to niepokoi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani skąd pomysł, że bolą Panią akurat węzły chłonne. Czy którykolwiek z węzłów jest powiększony? Bez względu na to proszę jednak skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci niezbędne badania dodatkowe. Uzyskane w ten sposób informacje pozwolą postawić prawidłową diagnozę oraz ewentualnie pokierować dalszym postępowaniem.