Bóle brzucha po zażyciu amfetaminy - co się dzieje?

Ostatnio na imprezie, na której wypiłem niemałą ilość alkoholu, wciągnąłem amfetaminę. Mija już tydzień, a mnie strasznie boli żołądek i ogólnie okolice brzucha. Nie mam apetytu, a kiedy coś próbuję zjeść, to nie czuję się najlepiej. Czy może to być skutek zażycia amfetaminy? Czy może być inny powód?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety nie można jednoznacznie ocenić, co jest przyczyną Pana dolegliwości. Zarówno amfetamina, większa ilość alkoholu czy choćby niewielka ilość alkoholu niewiadomego pochodzenia  może spowodawać problemy gastryczne. Ze względu na przewlekające się objawy sugerowałabym udać się na wizytę do internisty, który określi przyczynę i zaleci odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam.