Bóle brzuszka a kolki u 3-miesięcznej córki

Witam, jestem mamą trzy miesięcznej Córki, karmię ją piersią, od wczoraj ma dość duże bóle brzuszka pręży się, podkurcza nóżki (szczególnie po jedzeniu, a także ciągnie pierś podczas karmienia)i często ulewa jej się pokarm. Wcześniej miewała bóle brzuszka ale raczej o łagodnym przebiegu, czy to możliwe żeby teraz zaczęły jej się kolki, dodam, że to napewno nie wina mojej diety, gdyż nie jadłam nic nowego od czego mógł by ją boleć brzuch. Proszę o rade

Witam,
zdecydowanie opisane objawy mogą sugerować kolkę.
Proszę w aptece zapytać o preparaty na tę dolegliwość i stosować u córeczki.
Ważne jest, aby podczas karmienia jadła spokojnie i nie brała łapczywych łyków (nabiera wtedy powietrze do żołądka i stąd kolki)
pozdrawiam