Bóle głowy i podejrzenie cukrzycy u 12-latki

Dzień dobry.Moja 12 letnia córka była u dziadków.CIOCIA PODEJRZEWAŁA Z OJCEM CUKRZYCE.POSZLIŚMY NA BADANIA NA CZCZO WYSZŁO 95 MG% CZY TO DOBRZE W WYNIKACH DZIECKO MIAŁO MIESIĄCZKE I BADANIA MOCZU BYŁY ZŁE A WE KRWII TAK JAK PISAŁAM 95.BARDZO CZĘSTO BOLI JĄ GŁOWA PROSZE O ODP...

Proszę skonsultować dziecko z lekarzem rodzinnym który oceni stan dziecka, wyniki moczu i zaleci ewentualne dalsze badania i leczenie. Wynik badania poziomu cukru jest prawidłowe, nie podaje Pani jakie wyniki były złe. konieczna jest konsultacja lekarska i badanie dziecka.Pozdrawiam