Bóle kolan po bieganiu po asfalcie

Dobry wieczór Przy bieganiu po asfalcie odczuwam ból w kolanach,wystepuje on na srodku z przodu kolana. Pozdrawiam

Witam. Bieganie po asfalcie w bardzo dużym stopniu obciążą stawy i jest dla nich wysoce niekorzystne. Proszę spróbować biegać po miękkim podłożu lub zaopatrzyć się w odpowiednie sportowe obuwie.