Bóle kręgosłupa po artroskopii kolana

Kilka dni temu miałam zabieg artroskopii. Przed zabiegiem próbowano znieczulić mnie miejscowo - cztery wkłucia w kręgosłup, wszystkie nieudane, towarzyszył im silny, okropny ból. Po tych czterech próbach poddano mnie w końcu narkozie (po wybudzeniu nie odczuwałam żadnych niepokojących dolegliwości, np. mdłości. Byłam tylko trochę senna). Mój problem polega na tym, ze kręgosłup boli mnie nadal. Ból jest naprawdę silny. Co mogę na to poradzić? Odczuwam również straszne bóle głowy. Proszę o pomoc.

Niewykluczone że doszło u Pani do niewielkiego uszkodzenia okostnej, jak również opony twardej i wycieka w niewielkiej ilości płyn mózgowo-rdzeniowy. To się zagoi ale wymaga trochę czasu. Teraz proszę pić dużo płynów i np kawy żeby zwiększyć ciśnienie płynu. Powinno pomóc ale nie ma gwarancji.