Bóle kręgosłupa po lewej stronie promieniujące do żeber
Witam. Od 1,5 roku mam silne bóle kręgosłupa po lewej stronie promieniujący do żeber. Rok temu miałam MR odcinka lędźwiowego wyszło tylko uwypuklenie drążków. Miałam 3 serię zastrzyków oraz kilka rehablitacji. Jestem świeżo po MR odcinka piersiowego. Wszystko wyszło ok po za przebytą chorobą Schmorla oraz naczyniak 2x1,5 w trzonie TS4. Co to oznacza? Ból się cały czas utrzymuje pomimo stosowanego leczenia. Wizytę u neurologa mam dopiero za miesiąc. proszę o jakaś informację co to może być.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Witam serdecznie,
Zobrazowana u Pani rok temu w badaniu MRI, choroba krążka międzykręgowego czyli dyskopatia (uwypuklenie krążków) może powodować dolegliwości u Pani. Ale samo badanie sprzed roku to za mało aby cokolwiek powiedzieć. Konieczna konsultacja z lekarzem neurologiem lub neurochirurgiem, aby na podstawie badania fizykalnego, objawów klinicznych oraz wyników badań dodatkowych postawił rozpoznanie oraz ustalił dalsze postępowanie.
Pozdrawiam.