Co oznacza wynik badania rezonansem?

witam. co oznacza w badaniu rezonansu pojęcia : dehydrytacja krążków międzykręgowych, nierówności blaszak granicznych, uwypuklenie krążków ograniczających przestrzeń płynową worka oponowego, szerokopodstawna uwypuklenie krążków. jakie są tego objawy?

Witam serdecznie,

Najogólniej można to ująć w ten sposób, że badanie MRI zobrazowało u Pani chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię.
Konieczna wizyta u lekarza zladzającego badanie lub neurochirurga celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.