Bóle między szyją a dolną częścią głowy po stłuczce samochodowej

3 tygodnie temu miałam stłuczkę samochodową, siedziałam z tyłu po stronie pasażera i właśnie w tą stronę uderzył drugi samochód. Od kilku dni mam bóle między szyją a dolną częścią głowy zwłaszcza jak kręcę głową. Czy stłuczka może być przyczyną? Czy warto iść do lekarza?

Dzień dobry

Wypadek, w którym Pani uczestniczyła jak najbardziej może mieć związek z istniejącymi dolegliwościami bólowymi. Proszę czym prędzej zgłosić się do lekarza i wykonać badania obrazowe głowy i szyi (RTG, TK bądź MRI). Być może wystarczą zabiegi fizykalne lub niezbędna będzie wizyta u fizjoterapeuty zajmującego się terapią manualną, ale o tym powinien zadecydować lekarz.

Pozdrawiam