Bóle nerki i badanie USG

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu bolała mnie nerkach, wiec zrobiłam USG. Okazało się,ze mam na niej torbiel 4cm. Na dodatek wyszło duże stłuszczenie wątroby oraz dwie torbiele na niej (1 cm i 1.8 cm). Lekarz była zaniepokojona ich umiejscowieniem. Lekarz ogólny skierował mnie w trybie natychmiastowym na pełną diagnostykę. Czy to może być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka aby moc się wypowiedzieć. proszę kierowac sie zaleceniami lekarza prowadzacego.