Bóle piersi po poronieniu

Witam Mam pytanie odnośnie bólu piersi jestem 5 dni po poronieniu miałam wykonywany zabieg , potem przez 4 dni krwawiłam i miałam skrzepy w 4 dniu zaczęły mnie strasznie boleć piersi , powiększyły sie i są bardzo wrażliwe, twarde oraz odczuwam tak jakby skurcze w środku boję się że może być to coś poważnego proszę o pomoc

Zaburzenia hormonalne związane z zakończeniem tej ciąży odczuwane są przez cały Pani organizm. Potrzeba trochę czasu, żeby poziom hormonów się unormował. Proszę pozostać pod opieką lekarza ginekologa.