Bolesność piersi po poronieniu

Witam, 4 dni temu doszło prawdopodobnie do samoistnego poronienia, 2-3 tydzień ciąży. W tej chwili w 5 dniu krawienia ani plamien juz nie ma.Moje pytanie: czy to normalne ze w 5 dniu po poronieniu bolą piersi i sa wrażliwe jak w czasie ciazy lub przed okresem? Od początku poronienia czułam sie dobrze a dziś mam zawroty głowy i kiepskie samopoczucie ... w jakim czasie powinnam zgłosić sie do ginekologa na badanie? Czy test ciazowy pokaże ciążę?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem, w celu potwierdzenia czy faktycznie dosżło do poronienia. Objawy przez Panią zgłaszane mogą występować również podczas fizjologicznej ciąży.