Bóle pleców po zabiegu kręgosłupa

Witam,wynik zamieściłam w załączniku.Kilka lat temu przeszłam zabieg kręgosłupa.przez 2 lata było znacznie lepiej -plecy mniej bolały.Od ok roku bóle pleców są nie do wytrzymania.Lekarz który robił zabieg powtarza że mam się przyzwyczaić do bólu bo na kolejny zabieg jestem za młoda.co robić jeśli nie mogę już prawie siedzieć i chodzić?Bardzo proszę o troszkę więcej niż"należy udać się do lekarza" Dziękuję i pozdrawiam https://drive.google.com/open?id=0BxqIqf_7ZDJUWGM1UnkwRzhUcHM

Bóle pleców mogą występować również z przyczyn statycznych tj złego siedzenia, stania i przeciążania poszczególnych segmentów. Bóle mogą być spowodowane usztywnieniem dolnych segmentów i zwiekszonym obciążeniem wyższych. Aby to ocenić potrzebne jest badanie fizykalne a więc lekarz. Proponuję jednak spróbować pomocy dobrego fizjoterapeuty lub jeszcze lepiej osteopaty i ich skojarzonego działania z ortopedą lub neurochirurgiem - nie wiem kto operował.