Jak zmniejszyć dolegliwości bólowe pleców przy przepuklinie dyskowej?

Witam jakieś dwa miesiące temu zdiagnozowano u mnie przepukline dyskową. Po tym jak klilka dni temu zaczęłam kaszleć trafiłam na sor z ogromnym bólem pleców. Mam wypuklinę lewostonną na poziomie L4/5. Dowiuedziałam się iż jest zbyt mała żeby ją operować. Jedyne co dostałam to Ketonal przeciwbólowo. Czy jest coś co mogłabym zrobić lub zażywać (zażywam oprócz Ketanolu Tizanor) aby zmniejszyć dolegliwości bólowe które są nie do wytrzymania? Proszę o pomoc, zrozpaczona!

Nie pozostaje nic innego jak udać się do fizjoterapeuty/osteopaty na terapię. Leki przeciwbólowe nie zlikwidują przyczyny bólu. W niektórych przypadkach mogą jedynie zaszkodzić, ponieważ nie czując bólu może Pani wykonywać ruchy które powodują pogłębianie problemu. Pozdrawiam.