Bóle pleców i ciężki oddech

Od jakiś 3 miesięcy męczę się z bólem pleców i ciężkim oddechem. W nocy często się budzę z tak mocnego bólu. Kuje mnie również coś pod biustem i czuje ucisk na klatce piersiowej. Byłam już u 6 lekarzy: u neurologa, pulmonologa, fizjoterapeuty, osteopaty, laryngologa i kardiologa. Pulmonolog dał mi sterydy, Neurolog przypisał Olfen i Timonil. Kardiolog powiedział, że to zapalenie nerwu żebrowego i dał tabletki, a Osteopata ustawił mi kręgi. Po 2 miesiącach ciągle jest tak samo, ciągle mnie boli..

Diagnoza jest tu poprzez wykluczenie. Warto aby pani lekarz zrobił listę tego co wykluczone. Trochę za mało danych aby coś konkretnego powiedzieć. Czy rtg i Spirometria było robione? Czy są jakieś przesunięcia w morfologii krwi llub CRP co mogło wskazywać na infekcje? Czy pani się poci? Czy jest zgaga? ??