Bóle pleców w wyniku długiego siedzenia przed biurkiem

Ostatnio mam jakby zmęczone plecy. Dużo siedzę przed biurkiem ze względu na to że się uczyłam na egzaminy i teraz jest tego efekt. Robiłam jakieś ćwiczenia na plecy mam nadzieje że pomogą. Ale ostatnio myślałam nad ,,pajączkiem". Myślę że jak siedzę przed biurkiem to się garbię i dlatego bolą mnie trochę plecy. Czy pajączek to dobry pomysł na to aby obciążyć plecy. ?

Polecam na kilka tygodni do siedzenia beret rehabilitacyjny (poduszkę sensomotoryczną). Oduczy to siedzenia w niefizjologicznych pozycjach