Bóle podbrzusza oraz wodniste stolce

Witam. Od ponad tygodnia boli mnie podbrzusze. Ale w sumie caly brzuch jest obolaly. Brzuch czasem jest twardy. Jest mi niedobrze, ale nie wymiotuje. Stolce sa bardzo smierdzace, i papkowate. Czuje tez jakby te jelita byly napeczniale. Wieczorem, a szczegolnie w nocy mam straszne gazy. Co to moze byc?

Prawdopodobnie ma Pani zaburzenia mikroflory jelitowej wywołane jakimś nagłym czynnikiem. Sugerowałabym zacząć spożywać preparat probiotyczny (najlepiej złożony, zawierający wiele szczepów bakterii) - po 3-7 dniach powinna Pani odczuć poprawę. Jeżeli nic się nie zmieni - proszę się udać do lekarza, gdyż ustalenie przyczym Pani stanu zdrowia będzie wymagało zapewne szerszego wywiadu i ewentualnie badań diagnostycznych.