Bóle zęba po założeniu lekarstwa

Dwa dni temu dentysta zatruł mi ząb trzonowy. Dziś z rana pojawił się ból zęba i trwa do tej pory. Czy jest to normalne? Ile potrwa taki ból?

???Najlepiej wrócić do gabinetu i poprosić o ponowne przeanalizowanie Pani problemu. Można w znieczuleniu miejscowym bolący ząb zdewitalizować i bez "zatruwania" przygotować do kolejnej wizyty.