Bóle zębów po dobudowaniu

Witam, Uderzyłam jedynkami o podłogę i jedna sie złamała w połowie, dentystka "dosztukowala" 6 dni temu. Kiedy zupełnie przestaną bolec mnie zeby i czy moge nadgryZac ta jedynka ? Dodam ze zeby mnie lekko bolą wszystkie ale to u mnie dość częste bo noszę drucik retencyjny, pozdrawiam.

Na razie doradzam miękkie pokarmy, enzymy proteolityczne (np. Wobenzyme 3x2 draż. pomiędzy posiłkami), spożywanie kurkumy, oleju kokosowego i naświetlanie twarzy podczerwienią. Zęby mogą boleć jeszcze kilka dni. Niestety miazga zębów jest swoistym akumulatorem urazów. Może w każdym momencie obumrzeć - nawet po długim czasie. Pozdrawiam

Witam. Ból może wynikać z urazu i wtedy należy odczekać, lecz może być spowodowany obumarciem zęba (zębów) i wtedy należy je leczyć kanałowo. Sądzę, że dentysta sprawdził czy zęby są żywe.