Bóle żołądka i ochota na jedzenie słodyczy

Witam. Mam problem,zawroty głowy bóle żołądka tak 3 razy dziennie, mam mdłości, napady na słodkie, wszedzie widze przed oczami czekolade, nutelle mogla bym jeść łyżkami. Staram sie troche schudnąć i drażnią mnie bardzo te napady na słodkie. Co moge z tym zrobić? Byłam ostatnio zrobić podstawowe badania krwi i wszystko jest bardzo dobrze, Nigdy nie miałam takich napadów nie lubiłam raczej słodyczy, chyba ze przed miesiączką a teraz jestem po i mam tak caly czas od 2/3 tygodni.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dolegliwości z przewodu pokarmowego mogą być spowodowane niewłaściwą dietą (spożywanie zbyt dużej ilości słodyczy). Proszę spróbować zredukować spożywanie słodyczy oraz wdrożyć lekkostrawną dietę. Jeśli dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u lekarza.