Bóle żył podczas ciepłych lub zimnych temperatur

Od kilku miesięcy złe sie czuje . A mianowicie nawet w ciepły dzien jest mi okropnie zimno i bolą mnie troche żyły . Czasami taki " napad " mam tez przed snem . Do jakiego lekarza powinnam sie udać ? Co może mi byc ? Ile może kosztować prywatna wizyta tanio ? Nie mam zbyt wiele pieniędzy , a umowa o dzieło , nie daje ubezpieczenia prawda ? Dodam , ze w międzyczasie troche tez przytyłam .

- najpierw trzeba udać się w tej sprawie bezpośrednio do lekarza rodzinnego, który po badaniu zaleci dalszy sposób postępowania
Co może mi byc ?
- przyczyn może być bardzo dużo, bez bezpośredniego badania, badań dodatkowych żaden lekarz nie odpowie Pani na to pytanie
Ile może kosztować prywatna wizyta tanio ?
- około 100 zł
Nie mam zbyt wiele pieniędzy , a umowa o dzieło , nie daje ubezpieczenia prawda ?
- tak