Bolesna biegunka, wodniste i krwiste stolce

Witam od 4 dni mam przewlekłą i strasznie bolesną biegunkę, stolce są wodniste i krwiste, a maź dosłownie czarna, zaczynam się martwić czy nie zgłosić się do lekarza, zaczęło się od silnej gorączki, a pozostało na bólu brzuchu i biegunkach nie do wytrzymania, nie mam siły pójść do lekarza, ciągle piję, myślałem że choroby tego rodzaju nie trwają tak długo, czy może być to spowodowane zatruciem pokarmowym? kupiłem mięso w dyskoncie i od tego się zaczęło.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli stolce są krwiste, a nawet czarne proszę koniecznie zgłosić się do lekarza! Albo od razu na Izbę Przyjęć.
Pozdrawiam