Bolesne skurcze w łydkach, bolące mięśnie i przedramiona

Witam , niby jestem zdrowa a w ostatnich 2 miesiącach łapię dziwne infekcje , hemoroidy, zapalenie pęcherza , bardzo bolesne skurcze w łydkach bolące mięsnie przedramion i ramion , napady bólu przy oddychaniu po lewej stronie klatki piersiowej , spuchnięte dziąsła , od 4 lat leczę hashimoto przez zła dawkę schudłam 13 kg w 6 miesięcy ale juz jest ustabilizowane , przeszłam 5 lat temu atak nerwicy i roczną terapię mam 35 lat i dwoje dzieci , nie choruje nie przeziębiam się ,po 10 podjęłam prace

Dzień dobry Pani!
Pisze Pani "niby jestem zdrowa", czy to oznacza, że zrobiła Pani kompleksowe badania u lekarza? Jeśli nie, radzę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, opowiedzieć o nurtujących Panią dolegliwościach i poprosić o skierowanie na badania.
Kolejnym krokiem powinna być konsultacja z Pani endokrynologiem. Kiedy ostatnio badała Pani hormony tarczycy?
Najprościej rzecz ujmując: najpierw należy zweryfikować czy źródło pani problemów leży w sferze somatycznej - w sferze ciała. Jeśli badania i konsultacje przyniosą odpowiedź negatywną, zaczynamy szukać w sferze psychicznej. Być może warto byłoby się udać na konsultację do psychologa? Czy przy "ataku nerwicy", o którym Pani wspomina pojawiały się podobne objawy? Jak wygląda ostatnio Pani życie, czy nastąpiły jakieś ważne zmiany albo pojawił się dodatkowy stres?
Badania dowodzą, że u osób narażonych na działanie przewlekłego stresu w znaczącym stopniu obniża się odporność.
Proszę o tym pomyśleć.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza