Bolesność brzucha, zaparcia a możliwe przyczyny

Moje dolegliwości to bole brzucha, klatki piersiowej i zaparcia, bardzo bolesne swędzenie, pieczenie przechodzące w miejscowy bol głowy oraz białe, bolesne linie w jamie ustnej. Jestem osłabiony. Problem pojawił sie po powrocie z wakacji w Azji 8 miesięcy temu. Endo/gastroskopia, kal i krew w normie - wykonywane wiele razy. Brałem leki regulujące flore bakteryjna, przeciwgrzybicze oraz zapobiegawczo przeciw pasożytnicze(zentel). Do jakiego lekarza specjalisty najlepiej sie udac (Wroclaw)?

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie objawy sa mało specyficzne i wymagaja oceny przez lekarza chorób zakaźnych. Warto umówić się na hospitalizację w ośrodku medycyny tropikalnej w Gdyni lub Poznaniu.