Bolesność głowy a picie zbyt dużej ilości kawy

od dluzszego czasu mam pojawiajace sie bole glowy z prawej stony glowy z tylu, zwlasza kiedy wypije za duzo kawy, mam rowniez nadcisnienie tetnicze nieleczone przez okres 10 lat pracuje fizycznie jako slusarz od ponad roku I naduzywam napoi energetycznych bywa ze w ciagu dnia nawet 5-6

To czemu się pan dziwi, że łeb panu napierdala? Szkoda, że jeszcze nie rąbie pan sobie po głowie jakimś młotkiem. A teraz na spokojnie. Proszę odstawić napoje energetyczne i ograniczyć kawę. Może to przejściowo nasilić bóle głowy, ale tylko przejściowo. Proszę rozpocząć leczenie nadciśnienia tętniczego. W razie nieustąpienie bólów głowy konieczna będzie konsultacja neurologiczna.