Bolesność łydki a zakrzepica

Witam, od mieisąca odczuwam ból prawej łydki, wykonałam usg dopplera wyszło,że pień iżyły są wydolne bez zakrzepicy, natomiast na prawej łydce z tyłu widoczny niewydolny performator czy ból może byc od tego?

Nie opisała Pani charakteru bólu - niewielki, pojawiający się po całym dniu, ewentualnie z niewielkim obrzękiem może być spowodowany przewlekłą niewydolnością żylną. Natomiast jeśli ból jest silny, pulsujący, jego przyczyną nie jest niewydolny perforator.