Bolesność podbrzusza a antykoncepcja hormonalna

Dzień dobry, ostatnio bardzo często boli mnie prawa strona brzucha tuż pod żebrami, a w przypadku zjedzenia czegoś podbrzusze lub cały brzuch. W badaniach moczu pojawiła mi się ostatnio bilirubina (1 ), oraz ciała ket. (2 ) przy powtórzonym badaniu już tego nie było, natomiast badanie krwi wykazało poziom bilirubiny 1,55, aspatu i alatu w normie. Co wpływa na różne wyniki badań? Czy takie wyniki mogą być powiązane ze stosowaniem antykoncepcji hormonalnej?

Piotr Pilarski

Może to mieć związek z antykoncepcją. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczne będzie wykonanie usg j brzusznej.

Pozdrawiam.