Brak apetytu, duszności i osłabienie

Witam byłem atletą ważyłem ok 200kg przy wzroście 210cm w święta wielka nocy tego roku zachorowałem "zwykła grypa" dałem sobie spokój od siłowni na 2tyg. Ale już nie wróciłem straciłem apetyt zdarzało się że jadłem 4-5 razy w tygodniu ,nie byłem u lekarzy schudłem o połowę ,podczas fizycznego wysiłku dusze sie nogi jak z waty .Czasami ból serca ale krótki załamałem sie moja pasja przepadła ,stałem się wrakiem .Co do objawów ból głowy ale to zapewne przez niedożywienie Prosze o pomoc..

Należy natychmiast zwrócić się do lekarza rodzinnego, aby dokładnie Pana przebadał, dał skierowania na konkretne badania i skierował na konsultacje do specjalistów. Pomoc uzyska tez Pan kierując się do psychologa. Proszę to zrobić już w poniedziałek. Powodzenia

Nie można bez dokladnego wywiadu , badania przedmiotowego i badan zarowno labolatoryjnych jak i obrazowych nic powiedziec na teat stanu Pana zdrowia. Napewno nie powinien Pan dalej zwlekac z udaniem sie do lekarza. Tak duza utrata wagi to poważny problem zdrowotny.
Pozdrawiam