Brak apetytu, gorączka i wysypka na całym ciele po trzeciej dawce szczepienia

witam, moje dziecko mialo 18.09 szczepienie : Hib/MenC , dawka przypominająca (booster dose), MMR: odra (measles), świnka (mumps) i różyczka (rubella) Pneumococcal conjugate vaccine – trzecia dawkaniestety efektem ubocznym jest brak apetytu, wysoka goraczka, wysypka na calym ciele-szczegolnie mocno wysypana jest na nogach i plecach,strupki, niektorez leekim osoczem, do tego brak snu, otrzymala tylko syrop Chlorphenamine Maleate,czy to wystarczy? nie mam jak wyslac zdj wysypki. dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W razie braku skuteczności terapii konieczna będzie wizyta kontrolna.