Brak apetytu i problem z przybraniem na wadze po ciąży

Witam, mam 30 lat, ważę 45 kg i mam 166 cm wzrostu, od pewnego czasu, a dokładnie po ciąży nie potrafię ubrać na wadze,ciągle ważę tyle samo, mało tego nie mam apetytu a szczególnie na obiady, w zamian za to mogę jeść kilogramy słodyczy , morfologie mam dobrą, za miesiąc idę na gastroskopię, lekarz który robił mi USG i któremu mówiłam o swoich objawach podejrzewa u mnie wrzody żołądka bądź dwunastnicy, lekarz rodzinny zaś podejrzewa, że brak apetytu spowodowany jest stresem.Co robić ?co jeść?

Trudno Pani pomóc bez osobistego badania. Z pytania nie mogę się zorientowac czy wazyła Pani wiecej? Czy zauważa Pani spadek masy ciała?
Niemal na pewno, jeśli nic Panią nie boli ( nie ma Pani bólu brzucha), nie choruje Pani na wrzody żoładka czy dwunastnicy. Powinna Pani zasięgnąc porady doświadczonego gastroenterologa.