Brak apetytu u 2-miesięczniaka

Mój 2 miesieczny synek nie ma apetytu. Karmie go tylko piersia. Je bardzo krótko i zaraz zasypia przy piersi. W nocy budzi sie tylko raz na karmienie i znów kilka chwil i zasypia. Czasem ściągam pokarm do butelki zeby skontrolować ile zjada zazwyczaj jest to 30,40 ml i już ma dość. Dodam ze nie mamy problemu z kolkami owszem bywają ale nie dramatycznie i nie bardzo czesto. Czy to możliwe ze on sie najada taka ilością ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przybywa na wadze? Jeśli tak, to nie ma problemu i powodów do niepokoju.