Brak czynności serca zarodka w szóstym tygodniu ciąży
Witam!Wykonałam USG dopochwowe dwa razy, raz wyszło, że zarodek wynosi 7 mm, za drugim razem-5 mm, i nie ma czynności serca, stwierdzono szósty tydzień, ponadto dalej mnie bolą piersi i żadnych plamień nie ma, co to oznacza?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Może to oznaczać poronienie, jednak bez przeprowadzenia i oceny badania USG nie można tego stwierdzić jednoznacznie. Proszę uważnie obserwować organizm i w przyszłym tygodniu wykonać ponownie badanie USG ginekologiczne.